\ Warsztat Terapi Zajęciowej w Mielcu

Aktualnosci

Wyjście do kina na film ,,Spider –Man: Daleko od domu’’ - 10.07.2019r.

10 lipca uczestnicy WTZ wraz z opiekunami w ramach filmoterapii wybrali się na premierę filmu ,,Spider – Man: Daleko od domu’’ do kina Cinema 3D w Galerii Nawigator. Produkcja w reżyserii Jona Wattsa to film z duszą o duszy z gatunku akcja Sci-FI . Pod względem aktorskim stoi na bardzo wysokim poziomie – w obsadzie  : Tom Holland, Jake Gullerenhaal, Samuel L. Jackson, Cobie Smulders, Jon Favrea.

W postać człowieka pająka wciela się Tom Holland – nastolatek z potężnym bagażem wspomnień i bolesnych doświadczeń, a pod warstwą fabularnych zawirowań kryje się całkiem dojrzała lekcja nauki o dojrzałości i odpowiedzialności. By dowiedzieć się czegoś o sobie zbuntowany, pogubiony i osamotniony młodzieniec popełnia wiele błędów.

Historia jest ciekawa i zaskakująca, wszystko rozgrywa się w przepięknej scenerii, sytuacja na ekranie zmienia się bardzo dynamicznie a z młodym herosem łatwo się utożsamić.  Europejska przygoda Spider – Mana to rzecz zrobiona z sercem, obfitująca w imponujące sceny akcji i zachwycające efekty. Niektóre sceny sprawiły, że zakręciła się nam łezka w oku oraz były momenty, które wzbudzały w nas salwy śmiechu….. Bardzo mile spędziliśmy wspólnie ten dzień…..

 

Przygotowała i opracowała  Beata Juras


Kalendarz
Dzis
Brak wydarzeń w tym dniu.
Licznik odwiedzin
Kontakt

Warsztat Terapii Zajęciowej w Mielcu
39-300 Mielec
ul.Kocjana 15

Tel/fax: 17 787 57 90

E-mail: wtz-mielec@pro.onet.pl

WTZ  ul. Ks. R. Sitki

Tel.: 17 250 69 80

WTZ  ul. Pogodna

Tel.: 17 773 92 17

 

Otwarte:

od poniedziałku - do piątku
7:15 - 15:15