\ Warsztat Terapi Zajęciowej w Mielcu

Aktualnosci

Wyjście do kina  Galaktyka na film ,,Król Lew’’ - 22.07.2019r.

Premiera ,,Króla Lwa’’ w polskich kinach należy do jednych z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń 2019 roku. Na remake animacji Disneya z 1994 roku w  całkiem nowej odsłonie  z genialną muzyką wybraliśmy się do kina Galaktyka w poniedziałek – 22 lipca. Jeśli chodzi o ożywienie czteronożnych bohaterów to reżyser Jon Favreau dokonał cudu. Zwierzęcy bohaterowie są majestatyczni i przepiękni, reżyser każdego z bohaterów obdarzył niezwykłą psychiką i duchowa dojrzałością. Dialogi są mądre i pouczające, wszystko w filmie jest wyraziste – mamy podział na dobrych i złych.

To uniwersalna opowieść o walce dobra ze złem, opowieść o męstwie, lojalności, odwadze, sile wielkiego uczucia, ale także o zdradzie, żądzy władzy i odkupieniu, które nie wszystkim jest dane .

W kinie czuliśmy się jakbśmy wylądowali w samym sercu Afryki. ,,Król Lew’’ z nowatorskim podejściem do animacji i kompozycjami Hansa Zinnera i Eltona Johna jest z pewnością arcydziełem. ,,Hakuna matata’’ to najpopularniejsza piosenka w dziejach kina, zawiera w sobie mnóstwo pozytywnej energii oraz dawkę walki. Dzisiejszego dnia radości nie było końca, a my naładowani pozytywną energią opowiadaliśmy sobie najlepsze sceny z filmu.

Na pewno ,, Król Lew’’ pozostawi w naszej pamięci  niezatarte wrażenia.

 

Przygotowała i opracowała  Beata Juras


Kalendarz
Dzis
Brak wydarzeń w tym dniu.
Licznik odwiedzin
Kontakt

Warsztat Terapii Zajęciowej w Mielcu
39-300 Mielec
ul.Kocjana 15

Tel/fax: 17 787 57 90

E-mail: wtz-mielec@pro.onet.pl

WTZ  ul. Ks. R. Sitki

Tel.: 17 250 69 80

WTZ  ul. Pogodna

Tel.: 17 773 92 17

 

Otwarte:

od poniedziałku - do piątku
7:15 - 15:15