\ Warsztat Terapi Zajęciowej w Mielcu

Aktualnosci

Świąteczne wyroby 2019

 

Ostatnie prace, pakowanie stroków i ozdób świątecznych przeznaczonych na kiermasz Bożonarodzeniowy, który odbędzie się w najbliższą niedzielę15 grudnia 2019r. Każdego roku, tuż przed świętami, uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej przygotowują wyjątkowe ozdoby, które można zakupić podczas kiermaszu.

Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w tym wspaniałym wydarzeniu, gdyż bożonarodzeniowy kiermasz doskonale wpisuje się w atmosferę świąt. Podczas wystawy mieszkańcy Mielca będą mogli zakupić oryginalne, własnoręcznie zrobione dekoracje świąteczne, wykonane przez podopiecznych.

Nasi uczestnicy wspólnie z instruktorami przygotowali wiele ozdób i stroików świątecznych.

Wszystkie prace zachwycają starannością, bogactwem wzorów i motywów. To w rzeczywistości małe dzieła sztuki idealne na prezent,  jak również przyozdobienie swojego mieszkania na czas świąt i nie tylko.

Warsztat Terapii Zajęciowej prowadzi działalność o charakterze niezarobkowym a ewentualny dochód ze sprzedaży prac, będących wytworem procesu terapii, zgodnie z rozporządzeniem o WTZ, przeznacza się na rehabilitację społeczną uczestników.

Prezentujemy niektóre nasze świąteczne wyroby.


Kalendarz
Dzis
Brak wydarzeń w tym dniu.
Licznik odwiedzin
Kontakt

Warsztat Terapii Zajęciowej w Mielcu
39-300 Mielec
ul.Kocjana 15

Tel/fax: 17 787 57 90

E-mail: wtz-mielec@pro.onet.pl

Kierownik WTZ Robert Kośla ......Tel.: 886 758 775

WTZ  ul. Ks. R. Sitki

Tel.: 17 250 69 80

WTZ  ul. Pogodna

Tel.: 17 773 92 17

 

Otwarte:

od poniedziałku - do piątku
7:15 - 15:15