\ Warsztat Terapi Zajęciowej w Mielcu

Aktualnosci

Kiermasz Bożonarodzeniowy

Serdecznie zapraszamy do zakupu ozdób świątecznych, stroików, choinek i pięknych szopek wykonanych przez podopiecznych Warsztatu Terapii Zajęciowej w Mielcu. Kiermasz można odwiedzać od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 14.00 w siedzibie WTZ przy ul. Kocjana 15.

Kiermasz potrwa do świąt, lub do wyczerpania asortymentu. Dochód uzyskany ze sprzedaży produktów wykonanych przez podopiecznych Warsztatu w całości przeznaczony zostaje na działania wspierające ich rehabilitację społeczną.

Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia nasi podopieczni rozpoczęli już we wrześniu. Dla osób niepełnosprawnych ważne jest, aby prace były oryginalne i wyjątkowe. Wszystkie wykonane zostały, więc ze szczególną starannością, dokładnością i dbałością o każdy najmniejszy szczegół.

Kiermaszowe ceny nie są wygórowane, a dochód ze sprzedaży przeznaczony zostanie na organizację spotkań integracyjnych dla osób niepełnosprawnych.

Dlatego też zachęcamy do przedświątecznych zakupów - właśnie w naszym WTZ - ponieważ to doskonała okazja do nabycia niepowtarzalnego prezentu dla bliskich i jednocześnie wsparcia naszego ośrodka.

 

 


Kalendarz
Dzis
Brak wydarzeń w tym dniu.
Licznik odwiedzin
Kontakt

Warsztat Terapii Zajęciowej w Mielcu
39-300 Mielec
ul.Kocjana 15

Tel/fax: 17 787 57 90

E-mail: wtz-mielec@pro.onet.pl

Kierownik WTZ Robert Kośla ......Tel.: 886 758 775

WTZ  ul. Ks. R. Sitki

Tel.: 17 250 69 80

WTZ  ul. Pogodna

Tel.: 17 773 92 17

 

Otwarte:

od poniedziałku - do piątku
7:15 - 15:15