\ Warsztat Terapi Zajęciowej w Mielcu

Aktualnosci

W dniu 27.08.2022r. odwiedziła nas delegacja z Węgier.

Jednym z wydarzeń towarzyszących tegorocznym Dniom Mielca było „Spotkanie Miast Partnerskich Mielca” zorganizowane w dniach 26-29 sierpnia.

W szeregu wydarzeń towarzyszących spotkaniu wzięły udział delegacje z Douchy-les-Mines (Francja), Löhne (Niemcy), Tiszaföldvár (Węgry), Vila Nova de Poiares oraz z miast partnerskich z Francji, z rejonu Bretania: Morlaix, Saint-Martin-des-Champs i Saint-Thégonnec Loc-Eguiner.

Delegacje zwiedzały Mielec spotykając się z działającymi w naszym mieście organizacjami pozarządowymi. Nasz Warsztat Terapii Zajęciowej przy ulicy Kocjana w dniu 29.08.2022r. zwiedzała delegacja z Węgier.

Kierownik WTZ – Pan Robert Kośla – przywitał wszystkich bardzo serdecznie, swoją obecnością zaszczyciła nas także Dyrektor MOPS w Mielcu Pani Anna Adamczyk. Goście zapoznali się z działalnością naszego WTZ, poznali funkcjonujące w placówce pracownie, formy i metody prowadzonych zajęć z zakresu rehabilitacji społecznej i zawodowej osób niepełnosprawnych.

Podziwiali prace wykonane przez naszych Podopiecznych. Miłym akcentem spotkania było obdarowanie naszych gości drobnymi upominkami - wytworami ręcznie wykonanych prac.


Kalendarz
Dzis
Brak wydarzeń w tym dniu.
Licznik odwiedzin
Kontakt

Warsztat Terapii Zajęciowej w Mielcu
39-300 Mielec
ul.Kocjana 15

Tel/fax: 17 787 57 90

E-mail: wtz-mielec@pro.onet.pl

WTZ  ul. Ks. R. Sitki

Tel.: 17 250 69 80

WTZ  ul. Pogodna

Tel.: 17 773 92 17

 

Otwarte:

od poniedziałku - do piątku
7:15 - 15:15