\ Warsztat Terapi Zajęciowej w Mielcu

Aktualnosci

Po 3-letniej przerwie spowodowanej pandemią Caritas Diecezji Rzeszowskiej zorganizowała 8 września 2022 r. Olimpiadę dla osób z niepełnosprawnością. Wzięło w niej udział 500 podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej, Środowiskowych Domów Samopomocy, Ośrodków Rehabilitacyjnych i Domów Pomocy Społecznej z całego województwa podkarpackiego.

W olimpiadzie startowała już kolejny raz - w tym roku siedmioosobowa reprezentacja naszego WTZ. Nasi sportowcy w składzie: Klaudia Maciałek, Anna Konefał, Mariola Skiba, Piotr Tomków, Mariusz Kośla, Robert Kania i Daniel Juwa rywalizowali w siedmiu dyscyplinach. Każdy był zwyciężcą.

Było to wielkie przeżycie, nie tylko dla uczestników, ale też opiekunów - Pani Dorotki Jamróz i naszego Kierownika Roberta Kośli, którzy mocno dopingowali i wspierali naszą ekipę. I tak jak w przypadku prawdziwych sportowców - każdy medal ma dwie strony żeby wygrać trzeba grać..... ale nawet kiedy cel szalony, to nie warto z boku stać.

Na zakończenie Olimpiady organizatorzy wręczyli wszystkim uczestnikom pamiątkowe dyplomy oraz medale. Wszyscy również zasmakowali pysznej wojskowej zupy grochowej i innych specjałów.

Wielkie gratulacje na naszych sportowców. Życzymy dalszych sukcesów!

kliknij  RELACJA VIDEO NA FACEBOOKU.


Kalendarz
Dzis
Brak wydarzeń w tym dniu.
Licznik odwiedzin
Kontakt

Warsztat Terapii Zajęciowej w Mielcu
39-300 Mielec
ul.Kocjana 15

Tel/fax: 17 787 57 90

E-mail: wtz-mielec@pro.onet.pl

WTZ  ul. Ks. R. Sitki

Tel.: 17 250 69 80

WTZ  ul. Pogodna

Tel.: 17 773 92 17

 

Otwarte:

od poniedziałku - do piątku
7:15 - 15:15