\ Warsztat Terapi Zajęciowej w Mielcu

Aktualnosci

Kiermasz Wielkanocny w WTZ czas zacząć!!!

Tradycyjnie przed Świętami Wielkanocnymi uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej chętnie zaangażowali się w organizację kiermaszu, który odbędzie się w dniach  14.03. do 05.04.2023r. na terenie naszego Warsztatu przy ulicy Kocjana 15.

Wspólnie z instruktorami przygotowali wiele ozdób i stroików świątecznych, m.in. maskotki, kartki wielkanocne i wiele innych pięknych przedmiotów na okres Świąt Wielkanocnych, które można kupić podczas naszego kiermaszu. Wszystkie prace zachwycają starannością, bogactwem wzorów i motywów.

To w rzeczywistości małe dzieła sztuki, idealne na prezent,  jak również przyozdobienie swojego mieszkania na czas świąt i nie tylko.

Warsztat Terapii Zajęciowej prowadzi działalność o charakterze niezarobkowym, a ewentualny dochód ze sprzedaży prac, będących wytworem procesu terapii, zgodnie z rozporządzeniem o WTZ, przeznacza się na rehabilitację społeczną uczestników.Nasze kiermasze to doskonały sposób na wsparcie osób niepełnosprawnych, które wkładają całe serca w wykonywane przez siebie prace.

Serdecznie zapraszamy


Kalendarz
Dzis
Brak wydarzeń w tym dniu.
Licznik odwiedzin
Kontakt

Warsztat Terapii Zajęciowej w Mielcu
39-300 Mielec
ul.Kocjana 15

Tel/fax: 17 787 57 90

E-mail: wtz-mielec@pro.onet.pl

WTZ  ul. Ks. R. Sitki

Tel.: 17 250 69 80

WTZ  ul. Pogodna

Tel.: 17 773 92 17

 

Otwarte:

od poniedziałku - do piątku
7:15 - 15:15