\ Warsztat Terapi Zajęciowej w Mielcu

Aktualnosci

24 czerwca 2016 roku wyjechaliśmy do zaprzyjaźnionego ośrodka w Homok na Węgrzech w ramach corocznej wymiany uczestników. Po przyjeździe na miejsce Węgrzy powitali nas uroczystą kolacją. Pierwszy dzień pobytu spędziliśmy w Martfu w ośrodku z basenami termalnymi, a wieczorem bawiliśmy na dyskotece.Drugi dzień pobytu spędziliśmy w ośrodku.

Oglądaliśmy występy taneczne regionalnych młodzieżowych zespołów ludowych oraz braliśmy udział w zajęciach zorganizowanych przez naszych opiekunów. W kolejnym dniu pojechaliśmy do miasta Gyula położonego przy granicy z Rumunią. Jest to kilkusetletnie miasteczko uzdrowiskowe z kompleksami basenów termalnych.

Jedną z atrakcji była wizyta w cukierni założonej w 1840 roku, gdzie mieliśmy okazję  spróbować wspaniałych, tradycyjnych lodów. Wtorek spędziliśmy na basenach termalnych w Tiszafoldvar. Ostatni dzień pobytu spędziliśmy w ośrodku  odpoczywając i robiąc zakupy. We czwartek po serdecznym pożegnaniu z naszymi węgierskimi opiekunami wyruszyliśmy w drogę powrotną do domu.


Kalendarz
Dzis
Brak wydarzeń w tym dniu.
Licznik odwiedzin
Kontakt

Warsztat Terapii Zajęciowej w Mielcu
39-300 Mielec
ul.Kocjana 15

Tel/fax: 17 787 57 90

E-mail: wtz-mielec@pro.onet.pl

WTZ  ul. Ks. R. Sitki

Tel.: 17 250 69 80

WTZ  ul. Pogodna

Tel.: 17 773 92 17

 

Otwarte:

od poniedziałku - do piątku
7:15 - 15:15