\ Warsztat Terapi Zajęciowej w Mielcu

Aktualnosci

Wizyta w schronisku dla zwierzat w Mielcu.

Dnia 10.02.2017r. wybrani uczestnicy naszego WuTeZetu udali się z wizytą do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Mielcu przy ulicy Targowej.

„Schronisko  -  azyl  dla  bezdomnych  zwierząt.  Miejsce,  gdzie  nieważna  jest  metryka,  ani wygląd. To miejsce, w którym każdy niechciany zwierzak znajdzie ciepły kąt i pełną miskę.”

Ta wizyta to znakomity przykład na to, że warto uczyć miłości i szacunku do innych. Nie tylko dla ludzi, ale i zwierząt - by zaszczepić w uczestnikach jak najwięcej pozytywnych wartości, uwrażliwić na nieszczęścia i wpoić chęć niesienia pomocy potrzebującym; by uczyć przyjaznego stosunku do wszystkich zwierząt: tych, które są w naszych domach i tych, dla których domem jest niestety schronisko.

Dlatego w naszym WTZ organizowana jest zbiórka makulatury, ze sprzedaży której kupowane jest pożywienie dla zwierzaków ze schroniska.

Zachęcamy wszystkich do takiej inicjatywy i udzielania pomocy bezdomnym zwierzętom. Dzięki temu możemy uczyć naszych uczestników przyjaznego stosunku do innych stworzeń i tego, jak wiele zależy od naszej dobrej woli. 


Kalendarz
Dzis
Brak wydarzeń w tym dniu.
Licznik odwiedzin
Kontakt

Warsztat Terapii Zajęciowej w Mielcu
39-300 Mielec
ul.Kocjana 15

Tel/fax: 17 787 57 90

E-mail: wtz-mielec@pro.onet.pl

WTZ  ul. Ks. R. Sitki

Tel.: 17 250 69 80

WTZ  ul. Pogodna

Tel.: 17 773 92 17

 

Otwarte:

od poniedziałku - do piątku
7:15 - 15:15