\ Warsztat Terapi Zajęciowej w Mielcu

Aktualnosci

Uczestnicy naszego Warsztatu Terapii Zajęciowej mieli możliwość pogłębienia swojej wiedzy na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Tematykę tę przybliżyli pracownicy Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu,  Sławomir Bogdański i Dawid Uzar.

29 marca 2017r w budynku naszego ośrodka odbyło się spotkanie z przedstawicielami WORD.

Wykład, pokazy i zajęcia w plenerze obejmowały zagadnienia dotyczące przepisów ruchu drogowego dla pieszych i rowerów. Omówiono również konsekwencje nieprzestrzegania przepisów związanych z poruszaniem się po drodze. Na zakończenie wyświetlono film edukacyjny na temat znaczenia używania elementów odblaskowych przez pieszych i rowerzystów. Wszyscy uczestnicy biorący udział w zajęciach zostali zaopatrzeni w kamizelki odblaskowe.

Po części teoretycznej na trawniku przed budynkiem został rozegrany konkurs na rowerowym torze przeszkód. Konkurencja polegała na bezbłędnym przejechaniu toru przeszkód rowerowych i pozwalała stwierdzić umiejętności jazdy na rowerze w trudnych warunkach. Doskonałym opanowaniem roweru wykazali się: Daniel, Sebastian, Beata, Marcin, Krzysiu, Monika, Ania, Karolina, Adam Babula i Adam Wrzesień oraz Darek.

Zajęcia w znaczący sposób podniosły wiedzę oraz świadomość wpływu swojego zachowania na bezpieczeństwo wszystkich poruszających się na drodze.

Całe szkolenie spotkało się z dużym zainteresowaniem ze strony naszych uczestników.

 


Kalendarz
Dzis
Brak wydarzeń w tym dniu.
Licznik odwiedzin
Kontakt

Warsztat Terapii Zajęciowej w Mielcu
39-300 Mielec
ul.Kocjana 15

Tel/fax: 17 787 57 90
E-mail: wtz-mielec@pro.onet.pl

Otwarte:
od poniedziałku - do piątku

7:15 - 15:15