\ Warsztat Terapi Zajęciowej w Mielcu

Aktualnosci

Dnia 1 czerwca 2017 r.  20 - osobowa grupa z naszego warsztatu wraz z opiekunami uczestniczyła w wycieczce do Komendy Powiatowej Policji w Mielcu.

Funkcjonariuszki st. sierż. Magdalena Skulimowska i sierż. Ewelina Ziemba i zapoznały nas ze specyfiką pracy policji. Omówiły zadania i metody pracy policjantów różnych wydziałów i sekcji. W trakcie spotkania poruszono także różne prewencyjne tematy związane z bezpieczeństwem mieszkańców powiatu mieleckiego. W świetlicy komendy obejrzeliśmy sprzęt wykorzystywany przez policjantów w czasie codziennej służby. Podczas wizyty w komendzie uczestnicy mieli okazję zobaczyć jak wygląda budynek policji, rozmieszczenie ważnych miejsc, m.in. zwiedzili dyżurkę – centrum kierowania oficera dyżurnego policji. Odwiedzających szczególnie zaintrygowały pomieszczenia dla osób zatrzymanych. To nie był koniec wrażeń, bo przed budynkiem czekał radiowóz, który mogliśmy obejrzeć i przekonać się jak działa sprzęt policyjny. Wizyta zakończyła się pamiątkowym zdjęciem na tle policyjnego radiowozu. Na twarzach naszych uczestników widać było oznaki zadowolenia, z możliwości zapoznania się „na żywo” z charakterem pracy mieleckich policjantów.

Wizytę uczestników WTZ w Komendzie Powiatowej Policji w Mielcu zorganizowaliśmy dzięki pomocy Komendanta Powiatowej Policji w Mielcu nadkomisarza Jacka Juwy.

Wyrażając swą wdzięczność życzymy wszystkim policjantom wielu sukcesów i satysfakcji z wykonywanych obowiązków a przede wszystkim spokojnej i bezpiecznej służby.


Kalendarz
Dzis
Brak wydarzeń w tym dniu.
Licznik odwiedzin
Kontakt

Warsztat Terapii Zajęciowej w Mielcu
39-300 Mielec
ul.Kocjana 15

Tel/fax: 17 787 57 90

E-mail: wtz-mielec@pro.onet.pl

WTZ  ul. Ks. R. Sitki

Tel.: 17 250 69 80

WTZ  ul. Pogodna

Tel.: 17 773 92 17

 

Otwarte:

od poniedziałku - do piątku
7:15 - 15:15