\ Warsztat Terapi Zajęciowej w Mielcu

Aktualnosci

Polaniec 201825 czerwca 2018r grupa uczestników WTZ pojechała do Połańca na zaproszenie tamtejszego warsztatu z okazji ,,Święta powitania lata”.

Otwarcie całej uroczystości i powitanie gości nastąpiło przed Warsztatem Terapii Zajęciowej w Połańcu przez Kierownik WTZ Panią Bogumiłę Pasek, która życzyła wszystkim sportowcom walki w duchu fair play oraz miłej zabawy.

W programie imprezy był konkurs gry w kręgle, zawody wędkarskie oraz konkurs na najładniejszy wianek, który każda zaproszona ekipa przywiozła ze sobą. Do gościnnego Połańca przyjechało osiem ekip reprezentujących WTZ-y i Środowiskowe Domy Samopomocy. Po rozegraniu wszystkich konkurencji nad zalewem gdzie odbyły się zawody wędkarskie odbył się wybór najładniejszego wianka. Po ogłoszeniu wyników każda z ekip wsiadła do motorówek Straży Pożarnej oraz WOPR-u i odbywała przejażdżki po zalewie. Po skorzystaniu z tych atrakcji pojechaliśmy do zajazdu „Jasieńka”, gdzie odbyło się oficjalne zakończenie imprezy. Następnie wszyscy zjedli obiad, po którym można było pobawić się przy grającym zespole.


Kalendarz
Dzis
Brak wydarzeń w tym dniu.
Licznik odwiedzin
Kontakt

Warsztat Terapii Zajęciowej w Mielcu
39-300 Mielec
ul.Kocjana 15

Tel/fax: 17 787 57 90

E-mail: wtz-mielec@pro.onet.pl

WTZ  ul. Ks. R. Sitki

Tel.: 17 250 69 80

WTZ  ul. Pogodna

Tel.: 17 773 92 17

 

Otwarte:

od poniedziałku - do piątku
7:15 - 15:15