\ Warsztat Terapi Zajęciowej w Mielcu

Aktualnosci

12 października 2018r wzięliśmy udział w wycieczce edukacyjno-rozrywkowej do Nadleśnictwa Tuszyma.

Inicjatorem i jednocześnie organizatorem wyjazdu było Stowarzyszenie działającym przy naszym WTZ. Rano autokarami wyruszyliśmy w kierunku Przecławia. Po przybyciu na miejsce przywitał nas starszy specjalista SL ds. lasów niepaństwowych i edukacji leśnej Pan Artur Święch.

W sali edukacyjnej nadleśnictwa  przeprowadził pogadankę na temat pracy leśniczego. Opowiadał między innymi, w jaki sposób stara się chronić las, a także roli przyrody w życiu każdego z nas.Po zwiedzeniu budynku i oglądnięciu eksponatów tam znajdujących się, całości dopełnił grill zorganizowany w altanie edukacyjnej Leśnictwa Szkółkarskiego w Przecławiu.

Były pyszne kiełbaski, tańce i różne wspaniałe atrakcje. Pobyt uprzyjemnił nam występ wokalny naszego kolegi Michała Hyjka.

Główny cel wycieczki - zobaczenie wyjątkowych i urokliwych miejsc naszej okolicy został w pełni zrealizowany. Wycieczka z pewnością na długo pozostanie w pamięci naszych uczestników, ponieważ dzięki tej krótkiej lekcji przyrody, mieli możliwość poznać bliżej faunę i florę okolicznych terenów.


Kalendarz
Dzis
Brak wydarzeń w tym dniu.
Licznik odwiedzin
Kontakt

Warsztat Terapii Zajęciowej w Mielcu
39-300 Mielec
ul.Kocjana 15

Tel/fax: 17 787 57 90

E-mail: wtz-mielec@pro.onet.pl

WTZ  ul. Ks. R. Sitki

Tel.: 17 250 69 80

WTZ  ul. Pogodna

Tel.: 17 773 92 17

 

Otwarte:

od poniedziałku - do piątku
7:15 - 15:15